Silivri / İstanbul
Hafta İçi : 08:00 - 18:00

Moloz atma kulesi

Moloz atma - dökme bacası


Moloz Kulesi veya moloz atma bacaları, güvenlik ve çevrenin korunmasını sağlarken, her türlü çöpün yeni bina veya yenileme alanlarında boşaltılmasını sağlar. Çöp boşaltma sırasında iş sertliğini azaltmak ve şantiyelerde verimliliği arttırmak için bir çözümdür. Moloz Kulesi istiflenebilir, taşınması çok kolaydır. Düşük ağırlıkları ve manevra kabiliyetleri sayesinde montajları hızlıdır. Moloz dökme şutu şantiyelerde mükemmel yardımcılardır. Büyük veya küçük alanlardan, iç veya dış mekanlarda yeni bina veya yenileme alanlarından çöpleri boşaltmak için tasarlanmıştır. Hangi kullanım uygun olursa olsun, Moloz atma borusu her türlü malzemeyi üst seviyeden aşağıya bir konteynere veya kamyona - sessizce ve toz oluşumu olmadan taşır. Ürünümüz dayanıklı malzemeden yapılmış birkaç boruyu birleştirir ve bunları iskele, eğimli çatılar veya düz çatılar, duvarlar veya pencere korkulukları üzerinde istenen yükseklikte monte edilebilir tasarıma sahiptir. Düşük ağırlığa sahiptirler, nakliye ve montaj / demontajı kolaydır.

Kolay montaj ve maksimum güvenlik için, iki noktalı bağlantı sistemi güçlendirilmişdir. Bu sistemi ve kancası, molozun boşaltılması sırasında kolonun direncini ve stabilitesini garanti eder, aşırı yük durumunda kırılmaları önler. Güvenlik menteşesi, kazara serbest bırakmadan kaçınarak yükün sıkıca tutulmasını sağlar. 

Moloz dökme şutu özellikleri

  • Yüksek kaliteli yapı - ISO 9001 kalite sistemi
  • Diğer oluklara bağlanmak için galvanizli çelik güvenlik braketleri ve zincirleri ile donatılmıştır
  • İstiflenebilir - yerden tasarruf ve kolay ulaşım sağlar 
  • Çoğu Avrupa oluğuna uyacak şekilde uyumlu ve evrenseldir.
  • Renk sınırlaması yoktur.
  • Boyutlandırma ve galvaniz kaplama gibi özellikler eklenebilir

insaat-santiye-atik-moloz-cop-atma-dokme-bacasi-kulesi-sutu-sutlari-molozkulesi-celik-kat-mazgali-koruge-borusu-borulari

Büyük şantiyeler için uygun çok seviyeli atık giriş noktalarına izin veren üst hazneler ve Y kesitli hazneler mevcuttur. Birlikte bağlandıklarında çok yönlü bir kanal sistemi sağlayan esnek bir ünite haline gelirler. Ürün Moloz olukları, çöp atma olukları, inşaat olukları ve yüksek seviyeli bina atık olukları olarak da bilinir. 

Endüstri Grup Moloz kule, Moloz kulesi, Moloz dökme bacası, Moloz bacası, Moloz dökme şutu, Moloz atma bacası, İnşaat moloz taşıma, Moloz baca, Moloz atımı, Moloz kule, Moloz atma borusu, Moloz atma sistemi, Moloz tahliyesi, Moloz atma kuleleri, Moloz atma sistemi, Moloz atım, Moloz döküm, Moloz atımı, Moloz döküm boruları, Moloz atma, Moloz borusu, moloz atma kulesi, moloz dökme kulesi, moloz tahliyesi, inşaat moloz kulesi, moloz atma hortumu imalatı yapmaktadır.

insaat-moloz-atma-kulesi-bacasi-sutu-borusu-cesitleri (5)

Moloz bacası

insaat-moloz-atma-kulesi-bacasi-sutu-borusu-cesitleri (5)

Moloz bacası

insaat-moloz-atma-kulesi-bacasi-sutu-borusu-cesitleri (5)

Moloz bacası

insaat-moloz-atma-kulesi-bacasi-sutu-borusu-cesitleri (5)

Moloz bacası

insaat-moloz-atma-kulesi-bacasi-sutu-borusu-cesitleri (5)

Moloz bacası