Silivri / İstanbul
Hafta İçi : 08:00 - 18:00

Forklift personel taşıma sepeti

 

Forklift insan sepeti 


Personelin yüksekte çalışması, bakım, onarım yapması gerektiğinde forklift çatalı platform olarak kullanılmaktadır.

forklift-insan-adam-personel-tasima-kaldirma-sepeti-platformu (5) forklift-insan-adam-personel-tasima-kaldirma-sepeti-platformu (5)Forklift sepeti çalışma tamir bakım platformları forkliftinizin çatallarına takılmış forklift güvenlik kafesleri veya forklift adam sepeti çeşitlerimiz güçlü ve güvenli bir çalışma prensibi sunar. Forklift iş güvenlik sepetleri ve Çalışma Sepeti planlanmamış acil durum bakım işleri, bina denetimi veya ulaşılması zor alanlara erişim gibi görevleri yerine getirmek içinde çeşitli sektörlerde forklift aracı ekipmanı olarak ideal tercih sebebidir

Reach truck Forklift insan adam taşıma ve kaldırma sepetleri çeşitli şantiye, depo, imalat, inşaat, ilkyardım, tamir, yapı vb.. durumlarda personelin pratik ve iş gücü en aza indirgenmiş kolay ulaşımı ve güvenli iş yapımı için kullanılan, isteğe göre boyutları şekillendirilen sepet biçimli yük ve insan platformları olarakda adlandırılmaktadır. Üretimi yapılan Personel Forklift Sepeti ürünleri kafesli ve kapılı alternatiflidir. Forklift Sepetinde İnsan Taşınması için Üstten açılan kafes kapakları sistemi çalışmaya veya malzeme indirmeye imkan tanır. Akülü  transpalet  personel sepeti , forkliflerin taşıyabileceği ağırlıktadır. Ayrıca, forklift ayaklarının kısa kalması durumunda forklift çatalı uzatma kılıfı parçası ve çeşitli forklift elemanları üretimimiz de mevcuttur. İnşaatlar ve şantiyeler için istenen boyutlarda ve özelliklerde İnsan Taşıma Sepeti üretimi yapılmaktadır. Ayrıca Forklift iş güvenlik sepeti donanımları için farklı endüstriyel boya seçenekleri de mevcuttur. Forklift Personel taşıma sepetleri, personelinizin güvenle kaldırılmasını ve çalışmasını sağlar. Forklift güvenli erişim platformu hem dayanıklılık, hem de kalite konusunda bir üne sahiptir.

forklift-adam-tasima-sepeti

Forklift insan personel taşıma güvenlik sepeti Özellikleri:

 • CE Belgeli Sertifikalı forklift sepeti Darbe, aşınma, kimyasal madde ve korozyona karşı yüksek direnç sağlayan elektrostatik toz boyalı yapıdadır
 • Forklift güvenlik kafesi olarak tasarlanan insan taşıma sepeti Standart renkte veya ek bir seçenek olarak kendi özel renginizi seçme seçeneği mevcuttur
 • Personel yük taşıma sepetlerin’de insan taşınması için Güvenlik Sistemi eklenebilir
 • Forklift adam kaldırma sepetin’de delikli çelik direk koruma ve logo paneli muhafazaları eklenebilir
 • Forklift sepeti Kilit erişim kapısı (isteğe bağlı)
 • Forklifti insan kaldırma sepetine sabitlemek için güvenlik zincirleri
 • Üç yıl üretici garantisi ile garantili forklift sepeti imalatı
 • Forklift çalışma platformu Sınırsız üretim ve imalat seçeneği
 • Şantiye ve Özelleştirilmiş alana uygun adam sepeti seçenekleri
 • Forklift ile taşınmaya uygun kapasitede personel platformu çeşitliliği
 • Galvaniz kaplama korozyon önleyici özelliği sayesinde galvaniz kaplamalı forklift sepetleri seçeneğimiz Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • İnsan taşıma sepeti standardı dışında ek özellikler için istekde bulunabilirsiniz

Forklift Sepeti İş Güvenliği Kuralları

  1- Sepet kapısı, sepetin içine doğru açılmalı;
     Olası kilitlememe durumunda personel yaslanmasında kapının dışarı doğru açılmaması gerekmektedir.    
     2- Sepet altında 100mm yüksekliğinde sac plakanın olması;
     Personel çalışırken elinden düşen tornavida, somun, vida, pense ve bunlar gibi tehlikeli aletlerin tabandan düşüp zarar vermemesi için koruma plakası olması gerekiyor.    
     3- Sepet içerisinde emniyet kemeri bağlantısı;
     Emniyet kemeri olmadan sepet kullanımı kesinlikle tavsiye edilmez ve yasaktır. Personelin aklı bulanık olabilir fakat emniyet kemeri bağlantısı her türlü alınmayan ya da gerçekleştirilmeyen kuralların doğuracağı kazaları engeller. Ayrıca emniyet kemerinin bağlantı noktasından sepetin kapı kısmının 500 milimetre dışına kadar olması ve bundan kısa ya da uzun olmaması gerekmektedir.

forklift-adam-tasima-sepeti

Forklift personel taşıma kaldırma platformu kullanım alanları

Forklift insan taşıma sepetleri; İstif makinesi kaldırma sepeti, Tesisat bakım platformu, Foklift çatalı platformu, Cam silme temizlik platformu  sepeti , Benzin istasyonu bakım platformu olarak veya şantiye, depo, imalat, inşaat, ilkyardım, tamir, yapı vb. durumlarda kullanılmaktadır.

Forklift adam taşıma sepeti platformu ürünümüze Ait belgeler

iso

Iso kalite yönetim sistemi sertifikalandırılmış ürünlerin sürekli aynı kalitede, titizlikte, aynı malzeme ile üretildiğini ve kaliteli personeller ile imalatının devam edildiğini göstermektedir.

tmmob

İmalatı yapılan her ürünün Makina Mühendisleri Odası'na kayıtlı mühendisler tarafından test kontrolleri yapılır ve kaşe imzalı test raporları hazırlanır.

ce

Ürünlerin Ce sertifikaları uluslararası güvenlik kuruluşları tarafından alınır. Ürünün insan ve çevreye karşı emniyetli , güvenilir olduğunu kanıtlar.

 

 

Personel Kaldirma Sepeti Bakım platformu ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarında olup, güncel bir sertifika içerir. Ce ve iso belgeli forklift sepeti için Endüstri Grup firmamıza ulaşabilrsiniz. Belgeli forklift sepeti fiyatları özelliklere göre değişmektedir.

Forklift insan taşıma , Forklift insan kaldırma sepeti, Forklift personel platform ,Forklift sepetleri, Bakım platformu, Sepetli forklift, Çalışma platformu, Forklift sepeti fiyatları, Reach truck sepeti, Reach truck insan taşıma sepeti, Akülü  transpalet personel sepeti, Forklift iş güvenlik sepeti donanımları, Forklift iş güvenliği sepeti ekipmanları, Fork lift personel yükseltici sepet, Forklift güvenli erişim platformu, Operatör sepeti, Kaldırma araçlarında insan taşınması, Forklift güvenlik kafesi, Forkliftle insan kaldırma, Boya platformu, Helikopter bakım platformu, Uçak bakım platformu, Forklift çalışma platformu

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!